12:12 PM

Ентоні Блінкен відвідав Михайлівський собор

Зустріч Митрополит Епіфаній і Державний секретар США Ентоні Блінкен

Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній і Державний секретар США Ентоні Блінкен провели зустріч і відвідали Михайлівський Золотоверхий собор.

Державний секретар США Ентоні Блінкен взяв участь у церемонії покладанні квітів до Стіни пам'яті полеглих за Україну біля Михайлівського Золотоверхого собору в Києві. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У церемонії також взяли участь міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та глава Православної церкви України митрополит Епіфаній. Після покладання квітів Блінкен разом із митрополитом Епіфанієм відвідали Михайлівський Золотоверхий собор.

Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній

Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній, на цю тему  у фейсбук написав -  Радий особистій зустрічі та знайомству з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном, якого сьогодні мав нагоду вітати в духовному центрі Помісної Української Православної Церкви – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Вдячний Держсекретареві за вдумливу розмову. Принцип свободи віросповідання був покладений в основу розбудови США, і його захист залишається одним з пріоритетів. На окупованих Росією територіях свобода віросповідання постійно брутально порушується, тому важливою є міжнародна увага до цієї проблеми.

В розмові з Держсекретарем також обговорили питання становлення й розвитку Православної Церкви України. Особлива вдячність Сполученим Штатам Америки за тверду підтримку України в протидії зовнішнім викликам та консолідацію міжнародної спільноти в боротьбі за відновлення територіальної цілісності нашої держави. Вшанування Державним секретарем США біля Стіни пам‘яті новітніх героїв-захисників України засвідчило повагу нашого союзника до боротьби українського народу за краще майбутнє, за власну демократичну, суверенну, європейську державу. Бажаю пану Блінкену успішного візиту до України! 

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 332 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar