4:41 PM

Коронавірус і його поширення

Коронавірус і його поширення через людину

Що робити християнам під час епідемії ? Слово "церква" це грецьке слово, яке перекладається на нашу мову "зібрання". Коли кажуть, що в країні епідемія - вірус, карантин, то християнам потрібно задуматися чи ходити їм на зібрання. Зрозуміло, що залізо воно інше залізо гострить, тому спілкування для людей важливе, але існують норми відповідальності і безпеки

Приповiстi 27:17

Як гострить залізо залізо, так гострить людина лице свого друга

Також повинно бути зрозуміло, що існує заповідь, яку сказав  Ісус Христос - Люби ближнього свого, хто не любить той не знає Бога. Якщо християнин під час епідемії, карантину, відвідує будь яку церкву (зібрання ) він порушує цю заповідь.

Християнин може бути носієм коронавірсу, також він може в церкві інфікувати цим вірусом інших людей, або сам заразитися . Будь які релігійні церемонії, під час карантину на мій погляд неповинні проводитися. Християни, якщо вони християни, то повинні виконувати заповідь Ісуса Христа,  любити своїх ближніх  і дбати про їхню безпеку . 

Вiд Iвана 13:34-35 
Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.

Було добре, щоб люди не розносили вірус по церквах і по своїх домах, краще припинити на якийсь час служіння  і перебувати в дома в молитві. Такий мій погляд.

Тому від себе радив би, не ходити на зібрання ( до церкви), уникати зустрічів на дому, в цьому і полягає любов до свого ближнього. Коли людина робить все для того щоб її ближній і вона сама не захворіла, цим вона проявляє християнську любов. Така от порада, хоча думаю цю пораду вам повідомили ваші пастори і диякони.  

Якщо християнин буде благорозумним, тоді він буде знаходитись під захистом Творця і він його захистить.   

Псалми 91:1-9

¹ Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, ² той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього! ³ Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної, ⁴ Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук Його правда. ⁵ Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає, ⁶ ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні, ⁷ впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!... ⁸ Тільки своїми очима подивишся, і заплату безбожним попобачиш, ⁹ бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище!ї

Примітка: На тему, чи потрібно християнам, носити медичні маски під час пандемії коронавірсу, свій погляд написав тут - Одягнути маску це для мене смерть 

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 228 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar