7:04 PM

Влада в Росії переслідує Свідків Єгови

Російська влада переслідує Свідків Єгови в окупованому Криму

В Росії російська влада продовжує переслідувати Свідків Єгови. Російська злочинна влада продовжує переслідувати Свідків Єгови: У окупованому Криму винесено найсуворіший вирок за віру в Єгову. Віктора Сташевського, його засудили до 6 з половиною років позбавлення волі. 29 березня 2021 року Суддя Гагарінського районного суду Севастополя Павло Крилло визнав свідка Єгови Віктора Сташевського винним в організації діяльності екстремістського співтовариства (ч. 1 ст. 282.2 КК РФ) і виніс вирок. йому до 6,5 років колонії загального режиму.

Свідка Єгови Віктора Сташевського засудили до 6 з половиною років

Photo: Victor Stashevsky

Читав на цю тему думки самих свідків, вони пишуть людям які їх підтримують,  "спасибо за поддержку" або пишуть "большое спасибо добрые люди"" і на цьому все, більше нічого не пишуть. Ми не від світу і це добре і зрозуміло, але ви живете в світі і він зжере вас, якщо будете мовчати.

Скажу про посадку Віктора Сташевського так. Мужика судили нізащо, був він призначений центром наглядачем в зібрані, на місце нього, тепер призначать іншого мужика, а він буде сидіти. Особисто цей чоловік Віктора Сташевський, нічого не створював, він простий член церкви, на якого було покладено обов'язок. Коли російська влада пересадить чоловіків, то тоді на посаду наглядача призначать жінку, поки не з'явиться мужик. Ці посадки нічого не міняють.

Примітка: Чому Путін називає Свідків Єгови екстремістами і їх переслідує ? Самі свідки, думають, що їх переслідують за віру в Єгову і Ісуса Христа. Насправді, їх переслідують, зате, що їх не можна контролювати. Ці люди духовно живуть окремо від суспільства. Вони сучасні, працюють, платять податки, але користуються виключно своєю інформацією, яку їм поставляє центр. Путін для них, це слуга диявола, всі депутати в Думі, це теж слуги диявола, їхнє держава, це не Росія, а Царство Бога. Всі релігії, втому числі РПЦ , це теж від диявола. Вони мають інші думки, інше зомбування, і держава їхні думки, погляди, не контролює. Що неможливо контролювати, то можна заборонити, так думає Путін.

Читати "Свідки Єгови погляд на вчення" попереджаю розповідь для тих хто розуміється на цих вченях.

Категорія: Новини сайту - Релігійний досвід | Переглядів: 182 | Додав: Volia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar